Červen 2008

SVOBODÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!

28. června 2008 v 12:50 | CooKi |  Píšu a píšu
Juchůů!
KOnečně to přišlo.. Ten očekávaný den.. PRÁZDNINY.. Poflakování, dovolený, tábory.. Co ale čeká mě? Poflakování? Určitě.. Tábor? Ne.. Dovolená na 90% ne.. Nuda? ta bude.. Já nevím.. Sem mega šťastná že nemusím chodit do té posrané školy, ale... 2měsíce neuvidím většinu svých kámošů.. i když už sme domluvený na kino, koupák a tak.. Ale stejně.. No však co.. aspoň že nemusím chodit do školy.. Akorát teda nepojedem na žádnou dovolenou :( Nikam..Nikam...Nikam..Nééééé!!
No včera sem dostala domácí kino!! Jupííííííííííí! Tak teď mi tady řve na plný pecky... :D
Dneska moc hezký počasí není.. No takže sem zalezla.. Taky sem zjistila že za červen je toto teprve 7 článek.. Tak tj hustý teda jako :D Zárověň vám tímto chcu říct, že o prázkách mě tu moc nečekejte, i když nikam nejedem.. tak to aspoň nechci strávit u pc..

!VŠEM PŘEJU KRÁSNÝ PRÁZNINY!

Páá
13:57
Páč sem tento článek psala v rychlosti,zapomněla jsem na pár věcí..
Ze včerejška na dnešek u nás spala Katka.. Prdééél jak něco :D Njn, my víme svý..
Od pátku jsou v Rajhradě (město vedle) kolotoče.. Asi půjdu zítra, pokud bude kdo by se mnou šel..
Není toho moc, ale kdy já se nudííím.. No nic, jdu ke Káti...

Festival Slavkov 2008

22. června 2008 v 13:38 | CooKi |  Píšu a píšu

JEDEN Z NEJÚŽASNĚJŠÍCH A NEJKRÁSNĚJŠÍCH DNŮ MÝHO ŽIVOTA

Prostě úžasný to bylo... Oficial page
Na Chinaski sme s Katkou byli skoro až u pódia! Ty vole, to byl pro mě zážitek jak něco! Pak měl autogramiádu, ale to sem se tam neprocpala
Pak Langerka, ta mě docela zklamala.. Vypadá s těma new vlasama docela divně a to ozvučení jí nějak blblo, takže.. Na autogram se se taky neprocpala, ale Katka (/s mým památníkem :D) Už byla skoro u ní a ona řekla, že už ne :( Pak Prohrála v kartách.. Ti hráli docela hezky..
Pak All-X! Samo úplně bezva! A mám autogramy!!!! Jooooooooooo! Akorát ten no Lukáš se mi nepodepsal páč holka za mnou mu tam vrazikla plakát takžeee! Ale mysim Petr se mi podepsal na ruku, takže se mě dotknul! To byla něco neuvěřitelnýho! Pro mě úplně něco k nezaplacení! A Alan se mnou "mluvil" - jenom se mě zeptal jak se jmenuju a já mu odpověděla, ale mě je to jedno pstě se mnou mluvíííl! ÁÁÁÁ, já su tak šťastná, že nemáte ani předstvavu.. ! No takže to nejcenější co mám v pokoju je kartička s jejich podpisama..!
Pak Gipsy.cz, ti to samo rozváleli.. škoda jen že sem polovinu jejich vystoupení strávila v mačkanici na ty autogramy.. Ale stálo to za to!
No pak už sme odešli, sice sem si chtěla poslechnout MIG 21, ale tak tj jedno.. Maminy mně a Katce koupily paruky a rohy.. Já mám rezavou paruku a červený rohy, Katka má růžovou paruku a modrý rohy!
No ale užila sem si to úpe mega!
No to by bylo asi všechno, zítra se možná ozvu z infi! Páá

Zdareec

16. června 2008 v 12:36 | CooKi |  Píšu a píšu
Ahoj..
Takse po dlouhé době zase ozývám no..
Abycgh to zhrnula, ve čtvrtek a pátek sme byli se třídou na výletě.. Bylo to aji celkem good až na to že sme dohramady ušli tady přes 20km a v noci sme zmrzali.. V sobotu a v neděli sem byla u bábiny, páč tam byla pouť.. Dneska sme už poruhý na complech, ale předtím sem nemohla napsat.. Na úpočítaču sem nebyla asi tak..hooodně dlouho. A vůbec mi neschází.. Blog už mě nebaví, ale tak občas sem napíšu, dokud bude škola, tak se budu snažit každý pondělí, ale jak to bude o prázkách nemám páru.. Možná když nebude hezký počasí tak napíšu.. Ale nic neslibuju..
No už nvm co psát..
Tak Paa <3

Dess | 3.9

7. června 2008 v 10:43 | CooKi |  Proměny blogu
Název: LAA
Autor: Já » CooKi
Datum: 29.května - 7.červen 08
Náhled:

Berlingo jede Go!Go!Go!

7. června 2008 v 9:45 | CooKi |  Píšu a píšu
Joo tu reklamu úplně žeruu! Taky toho šneka jak mu před nosem mizej jahody, to mám vždycky lochy :D Nesmím zapomenou na hypernovu, tam hraje bezva písnička
ČičičičičČAW!
A játaky jedu Go!Go!Go! do kina :) Na "Taková normální rodinka". Tak doufám že to bude aspoň něco goodový..
Tag co bych vám nakecala? Třeba to že sem včera letěla letadlem.. Kecám!
No tag dobře včera sem si lakovala nehty na černo.. Ehm.. levá ruka dopadla výborně, bohužela ta pravá poněkud hůř.. A nehty na nohách dopadli jakžtak good.. J8 si je orvně nechtěla na nohách barvit, ale já se nudila no..


Sem teď natáhla do complu fotky, tak je půjdu hodit na libko..
ČuSs

Bleskovka - blog.cz :D

1. června 2008 v 13:35 | CooKi
Asi víte proč je tady ta bleskovka, ne?? :D
  1. Kolik bude na Blog.cz založených blogů k 15.6. 2008 12:00?
  2. Jak často asi chodíš na blog.blog.cz?
  3. Líbí se ti vzhled blogu.cz?
To je asi vše :)

Akce: Nenamočený člověk!

1. června 2008 v 13:32 | CooKi |  Píšu a píšu
No to nic to brácha včera, když lezl do bazénu tak že si lehne do bazénu a vůbec se nenamočí a takový: AKce:Nenamočený člověk! Start :D A hnedka jak tam lezl tak spadl :D
Ahooj! No tak dneska je Den dětí jak asi všcihni víte.. Taky je prní den v měsíci červen což mi ze bzačátku vůbec nedošlo, to znamená že je 1.června.. A to znamená, že už "jen" 22 dní do přázdnin myslím!
Nevím co mám napsat, pstě jen sem chěla napsat článek..
Paa