Květen 2008

привет!

29. května 2008 v 21:59 | CooKi |  Píšu a píšu
S tím nadpisem si dělejte co chcete, ale varuju není poživatelný ani se s ním nedá vytřít zadek!
Pstě ALOHA! Kdo je tak natvrdlý a pořád nechápe ( měl by zajít k doktorovi, popřípadě podívat se do márnice. nechápete proč? nejste jediní, tomu věřte) tak teda AHOJ! doufám že toto už všichni chápou a nepotřebují blžší vysvětlení
K sakru! skaru! sraku! Já zapommněla okopčit věci stapajce.. No víte je ve Francii.. A chtěla abych jí okopčila sešity..pozdě.. no tak něco jí aspo'ň okopčím snad..
Všimli ste si?? Ne,ne, ne,ne?? Ne, ne, ne...?? Návštěvníci mého blogu, kteří nechápou tenhle článek, jsou asi až moc normální nebo jen nejsou hodni úrovně nechápavě chápajícího.. Mám npvej dess! Pokrok! Nechtělo se mi, ale nuda je nuda a ta nude je taky nuda.. Chápete? Ne..
JO k nadpisu, co to znamená? Nevím.. Vím, ale abych vám to nemusela říkat, tak jakože to nvm jooo.. No učím se azbukuuu.. Je to teda těžký no.. Umím zatím jen trošku některý velký tiskací písmena.. A proč se ju učím? no třeba protože.. protože tááák..
Dneska sme byli v parku! Heč! A toho sme viděli.. Plnoou prdel věcí.. V prdeli asi není moc věcí, co? Tak co třeba plnou..plnou..plnou..plnou šuflík!
Náplň je prázdná! Je prázdná! Támhle je další, použij mě! Ne, ne, na půdu nee!
Ehm.. pardon. No taky sme psali z bioli..A taky včera sme byli v parku s tělákem, běhali jsme kolem celýho a já doběhla první! HEč! No ze začátku sem byla mezi posledníma páč se mi nechtělo, pak sem byla ve předu, sme tam byli všechni pohromadě a pak sem se rozběhla ke koncu noo :D Taky v úterý sme byli v parku! Heč! S výtvarkou! Neheč!
ehm..ehm.. vážení zákazníci.....(ticho)..zzzz(ticho)..bzz/kašlu/pardouuun návšetvníci prosím abyste /grrrrrrrrrrk/ opustili..(ticho) bzzz../prdydydydydy/ lalalala, teda napsali komentář a to ihned..
Kanikuly, zavtra ja na vsjo zabju
Na učobu ně pajdu, "how do you do you do"
Kanikuly, zavtra ja na vsjo zabju
Na učobu ně pajdu, "how do you do you do"
Joo nejbezvadnější písnička na světě!

Po dlouhé doběée

25. května 2008 v 15:05 | CooKi |  Píšu a píšu
No tak jak začít? Tak co třeba ČAW!
Tak mě tu po dlouhý době máte Už dlouho mám vymyšlený s čím udělám dess, ale ještě jsem se k tomu neměla. Ale nebojte, nemyslete si že su na pc a nenapíšu vám.. Vždyť já sem na pc byla naposledy ve středu a to sem musela.. Takže už sem nebyla na pc asi týdenVíte, ale on my ani nijak nescházel.. Ono je to bez něj asi lepší.. Dostala sem 1 ze zemáku.. No asi proto, že to byla asi nejjednodušší písemka co sem kdy zažila ze zemáku jako Chudáci ti co tam nebyly teĎka asi budou psat v úterý a asi bude těžší.. Lituju..
No jinak proč sem tady nebyla? Ve středu sem se asi 5hod učila zemák a pak sem taky chtěla dělat ještě něco užitečnýho, ve čtvrtek mi bylo hrozně blbě a celej den sem proležela a v pátek sem ani nešla do školy.. Včera sem opisovala sešity učila se do matiky a byla venku. Dneska sem byla venku, ted su tady a ještě pojedem k tetě na narozky.Takže jakooo
No teď pokud se zmůžu jdu dělat ten dess..
Paa!

Dess | 3.8

25. května 2008 v 14:52 | CooKi |  Proměny blogu
Název: Fido
Autor: Excelent-idiot
Datum: 13.května 08 - 29.května 08
Náhled:

Jak to teda bude?

21. května 2008 v 11:54 | CooKi
Možná jste tady viděli odkaz na můj new blog,. ale ten sem zrušila.. Teďka píšu ze školy.. Nvm, pstě.. už to tady nebude poztastavený,ale nebudu sem psát často.. Jen asbyste pstě věděli jak to bude..
Akorát nvm jestli si mám nechat přezdívku CooKi nebo Chic.AnN.. Nvm.. možná bude lepší CooKi
Tak já musím Pá

P o z a s t a v e n o !

16. května 2008 v 17:58 | CooKi
Jo, důvodů mám několik.. ale nechci to nějak prodlužovat...
Každopádně na 100% se vrátím! Nemažte si mě z Sb, třeba si mě dejte do skupiny pozastavené, ale prosím nemažte si mně, vím že se vrátím..
Nechci to nijak natahovat, všechny vás mo miluju!
Pááá lásky moje! <3

Ahoj..

13. května 2008 v 19:35 | CooKi |  Píšu a píšu
Čaw!
Tákže za prvé bych moc moc chtěla poděkovat Ver za dess, je nádhernej! Fakt díky!
Náladu jsem měla celej den úplně bezvadnou, z výtvarky z testu jsem dostala 1* a malovali jsme abstrakci což já miluju.. ALe když sem přišla dom a chtěla sem hrát The Sims 2 zjistila sem že to nemám přepálený, tak že si nainstaluju TS2 - mazlíčci, ale to mi nešlo.. MI tam ke konci naskočilo: Vlož disk 4.. Takže jakooo.. to mi náladu úplně zničilo.. Pak přišla Káťa no, tak už to nebylo tak hrozný..
Sabča mi slíbila TS2 roční období, Domča noční život a ještě jedno a Alča podnikání.. Tak nvm no..
Tak teď si půjdu udělat dú a ještě se trochu naučím do ájiny, ptže píšem test a taky do dějáku..
No nvm co bych ještě měla psát..
Zdarec!

Souhrn dní

12. května 2008 v 12:47 | CooKi |  Píšu a píšu
Ahoj! <3
Tákže.. dlouho sem nic nenapsala.. Důvod je jednoducehj - nebyla sem na pc (a vůbec mi nescházel, ale po vás se mi samo stýkalo thluvi.gif image by Salisko)
Obrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/B1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Pátek
Byla sem asi celej den s Katkou venku, u nic, u nás..thumguck.gif image by Salisko No pstě celej den sme byli asi spolu no.. thlchel.gif image by Salisko
Obrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/B1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Sobota
Byla jsem doma a s mamkou sme se opalovali Creati-ve Aji brácha no trochu Creati-ve
Byli jsme na narozeninách známých, kde sme byli asi do půl jedenácté
Obrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/B1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Neděle
Ráno sem si četla
Asi o 11 sme jeli na zápas ve fotbalu, kde hrál můj brácha ( vyhráli )
Okolo 1h sme jeli na narozeniny dědy..
No tak to by byloí asi tak všechno.. Teďka jsem ve škole, máme infu. nvm jestli sem dneska půjdu, asi j.. Zítra píšem z výtvarky a fyziky asi, ve středu z ájiny, ve čtvrtek ze zeměpisu a v pátek z občanky...Creati-ve No snad se sem za tu dobu aspoň párkrát dostanu.. Víte, ale jako já su ráda, že na ten pc nechodím, by ze mě byl ještě závislák..
Čauvéc! Creati-ve

Prosím!

9. května 2008 v 19:52 | CooKi
Ahoj, sem tu narychlo thlchel.gif image by Salisko
Hlasujte pro mě prosím tady, v soutěži o nej plochu pc - jsem tam jako CooKi
A taky TADY, v soutěži o nej banner - jako CooKi
Taky se přihlašte do soutěže tady
Tohle věechno nejsou prosby, ale příkazy! Creati-veCreati-ve

Tak su tady zas...

8. května 2008 v 17:27 | CooKi |  Píšu a píšu
Ahoy! thluvi.gif image by Salisko
Tak su tu jen na rychlo... thew.gif image by Salisko Nvm totiž co psát, ale chtěla sem vám něco napsat abyste nemuseli číst ten šíleně dlouhý článek Creati-veCreati-ve No ale snad si ho aspoň někdo přečetl..
Takže, no dneska sem byla venku..venku..venku..ale taky doma Creati-veCreati-ve
Probudila sem se o 8, ale pak sem zase usla a vstala sem až o 10.. No dala sem si makovej závin, několik jahod a pak kinder penguí Creati-ve A padle jsem přecpáním.. To sme šli s Katkou ve a šplíchali po sobě Creati-ve No pak sem se šla najest, potom ke Katce.. No pak sem šla dom a teĎ je Káťa tady Creati-ve
No to je asi tak všechno.. Teda úplně do detailů to není, ale tj jedno no..
Páá Creati-ve

Poslední zvonění..

7. května 2008 v 14:48 | CooKi |  Píšu a píšu
Hoj!
Nechcou se mi hledat avatary, ptže chci jen rychle.. No takže, oktávani dneska měli poslední zvonění.. No a já o tom něvěděla.. thXX.gif image by Salisko No a oni byli převlečení za upíry, a já v busu se tak rozhlížím a najednou sem zůstala úplně čumět na ně Creati-ve No jako oni tam mávali kosou.. Já se jich ze začátku bála! Creati-ve No a oni byli před brankou do školy, zadní byla zamčená a jinak se tam dostat nedalo.. No napadlo mě jít k zadí brance a přelést ju, ale nakonec radši ne no Creati-ve Tak sme zdrhly do obchodu a teď co? Creati-ve Tak jako já sem řekla: TAk někdy tam jít musíme, no tak sme šli s Gábinou první,ale nakonec sem couvla dozadu, když mi kosou mávl před xichtem Creati-ve Teď se směju, ale v tu chvíli mi do smíchu nebylo.. Creati-ve No takže sem jim dala 10Kč na maturtní ples, nebo na co to bylo.. Creati-ve No, a oni tam šplíchali voňavkama, ocet smíchanej s vodou po nás šplíchali.. No a malovali nás rtěnka, nějakýma černýma bravama, a razítkama po nás.. thumguck.gif image by Salisko Já tomu unikla, ale těm voňavkách s všem smradům se nezdrhla.. Jako o přestávce už sem se nebála thlchel.gif image by Salisko Tak sem se nechala pomalovat, no pak jako v druhé hodině tam do rozhlasu prej: My na téhle škole končíme, ale naše časi ještě zdaleka nekončí. DOsud ste nás otravovali svým hlukem, smradmi a dalšími věcmi.. Celých 8let pro nás tahle škola byla noční můrou. Ale teď, teď nastaly naše časy! A jako začli tam křičet a rozběhly se asi do češtiny.. No jako, ale do toho rozhlasu hrála taková hudba srašidelná Creati-veCreati-ve No tak nám dala fotky.. Sem nejfotografovanější dítě ve třídě Creati-veCreati-ve No a tak sme jen čekali až oktávani dolítnou k nám.. No pak sme slyšeli jak už utíkali do našeho patra, tak Patr se šel podívat a byli v zemáku.. Tak sme jen čekali (byli sme další na řadě) najednou sme slyšeli zvonek při kterým když zacinkali šli (spíše dupali a utíkali) do další třídy.. Tak všichni sme okamžitě schovali všechny věci..No jako tak tam vlítli ( já si radši vyhrnula rukávy, ale jak se ukázalo nebyl to brej nápad Creati-ve) no a jako nás tam ješě pomalovali, šplíchali a ten jeden takový za mnou: Můžu? Já sem nevěděla co, a najenou mi jako něčím splíchl na vlasy úplně Creati-ve No tak jako´nás tam pomalovávali, a kolem mě vždycky prošlia jako čmrkli mě přes ruky Creati-veCreati-ve No pak nám dali šibenicu a páč sme ju uhodli, dostali sme bonbóny Creati-ve
No tak sem se nějak rozepsala no ..
TAkže zítra, pojedu ke kamíthluvi.gif image by Salisko..V pátek budu dělat oheň, v sobotu jedeme na narozky a v něděli na další thblush-6.gif image by SaliskoCreati-ve
Toť je asi vše.. Ještě to že s Káťou E. sme si nechali ty xichty pomalvaný a oni se na nás všichni ak divně dívali Creati-veCreati-ve
PAk hodím fotky..
No tohle si asi stejně určitě nikdo nepřečte..
Čau!!

Dess | 3.7

6. května 2008 v 21:38 | CooKi |  Proměny blogu
Název: Avril Lavigne
Autor: Já » CooKi
Datum: 5.května 08 - 13.května
Náhled:
Menu
Ikonka
A tady ikonka pro Marťasa
Srry, ale já to neumím nakódovat :(

New :)

6. května 2008 v 15:45 | CooKi |  Album fotek
Tak tu sou moje nějaký new fota no.. Creati-ve Některý sou myslím ze 30.dubna a jedny asi 4.května.. No asi jo no Creati-ve
Je jich sice hodně, ale asi z 200 fotek je to úspěch thwui.gif image by Salisko

Nabukotr,nabukotrn, nabukotrn.. é, dobré pondělí ! :D

5. května 2008 v 19:30 | CooKi |  Píšu a píšu
Hey, Hi!
Hlásím se podruhé! Creati-ve No jak sem přišla dom, chodila sem po pokoji a teprve po 5 min sem si všimla, že na posteli mi leží new triko Creati-ve Moc hezký! Creati-ve V takové barvě, jak je to modrý triko na tom avataru..
No taky po cestě ze zastávky dom Katka vymslela, že místo dobrý den budeme říkat dobré pondělí Creati-veCreati-ve No tak sme šli kolem jedné baby a Katka tak potichu: Dobrý den, a já úplně nahlas: Dobré pondělí Creati-veCreati-ve Ta baba na mě čučela Creati-ve No zítra budu říkat dobré úterý..
No taky sme byla u Katky a pak sme byly venku Creati-ve No to sme jako teda měli vidět Creati-veCreati-veCreati-veCreati-ve Sme dělali houpací síť slepicím Creati-veCreati-ve A jedna se posrala Creati-ve No ale to bylo to nejmenší Creati-ve No byla bych tu na dlouho, kdybych to měla všechno vypisovat..
Taky sem krapec upravila to záhlaví, ten obličej Avril.. Ale stejně to vypadá trochu divně no.. Creati-ve
Dneska sem použila nějak moc řechtacích pixelek.. No co když já se musím smát Creati-veCreati-veCreati-veCreati-veCreati-veCreati-veCreati-ve
Jdu ještě ven Creati-ve
Bye! Creati-ve

Bum, bác.. Trampaaradáá!

5. května 2008 v 13:14 | CooKi |  Píšu a píšu
Čawec!
Jak je? U mě fajn.. No jako tenhle článek píšu ze školy, páš nvm jestli se sem dostanu z domu... Asi jj..
No jako jinak new dess! Musím se pochválit, pocedl se mi.. Akorát po chvíli zkoumání sem zjistila, že ta růžová se tam, moc nehodí.. No ale jako co se dá dělat, už to nebudu předělávat.. No ale vážně se mi mooc líbí :) Co vám?
No i kdyby se vám nelíbil, nechám ho tady asi dlouho :)
Možná, znáte mě že.. Ne? No já sebe jo :D
Jo a taky upozornuju že pořád ještě můžete hlasovat TADY!! :D A jako nejlíp pro mě no, ale tak pokud ćhcete no.. A taky se můžete pořád hlásit do soutěže tady :D Už se přihlásila Nugget-ka :) A má to goodový :D :D :D Tak se taky přihlašte plss!!
No za chvíli zvoní..
Čuss!
Btw: Začnu zase s pixelkama,ale teďka su ve škole takžeee...

Nevypadáš, že skákáš radostí.. | Vždyť skáču! | Ne, ty týráš balón!

4. května 2008 v 17:19 | CooKi |  Píšu a píšu
No to neřeště, páč to byste museli vidět :D
Ahoy toastíci!
Jak originální to pozdrav, co? :D Njn..
éé, chtěla jsem se zeptat na jednu věc Andy :) Vím že si začala používat zkráceninu slova design a to dess.. No já sem se nechtěla opičit, ale nakonec sem to taky použila.. Tak jestli to ti nevadí.. Kdyžtak řekni, mně je to totiž takový blbý..
No takže k dnesku..
Vstala sem - teda spíš Katka mě probudila :D - no a šla sem se vysprchovat.. Potom sem si šla dat amoletu :D Pak sem se učila, no já se zkoušela učit jak nás to učila ( lol ) úča v občance, že sem se učila pak sem něco dělala a pak zase učila no pstě tak :D
No takže sem se učila, pak sem si šla vyfoukat vlasy, zase sem se učila, pak sem si šla vyčistit zuby, pak sem se učila, pak sem šla ke Katce, tam sem byla asi no nvm jak dlouho asi hoďku, pak sem se učila :D Pak sem se šla naobědvat, pak sem se učila, šla sem asi na 3-4 hoďky ven, pak sem se učila a teď su tady no :D :D No takže tak asi.. Ale asi sem něco spletla no.. JInak Katka odjela do Laa :( Já chci takýý! Máti říkala že tam někdy pojedem, tak doufám že jo, ptže to tam musí být bezvadný!
No jinak nvm co bych už napsala.. Asi to, že zítra možná změním dess :) Ale ještě musím nějakej udělat :D :D Pokusím se o nějakej hezz :)
No tak já se du pustit do toho dessu
Paa svinčíci :D
EDIT 19:53
Někteří tu říkáte, že to učení je dobrej způsob.. Jo jasně asi sem se to naučila líp než jindy, ale jinak lidi.. je to na ho*no :D

Ahoy!

3. května 2008 v 19:12 | CooKi |  Píšu a píšu
Ahojky..
Jako já šla s Fidem na procházku a ono začlo pršet.. No tak sem se s ním vracela a on mi zdrhl!! No tak sem ho jako honila, pak sem ho ještě nutila aby šel se mnou dom a jak sem došla dom, tak přestalo pršet!! Já myslela že budu zabíjet.. Ale už sem se na to vykašlala, nechtělo se mi a neměl mi Fido utíkat..
No jinak sem zjistila že hrozně chci plyšáka Chococat!! Moc, moc a moc! A taky Hello Kitty, Ugly dolls a Gloomy bear(ale bez krve :D :D) a taky keroppiho! Pstě je hrozně moc chci!! A nejenom plyšáky :D No ale ty nikdy nebudu mít..
No jinak hlasujte pro mě TADY!! Díky :) A přihlašte se do soutěže tady :D No nemusíte, lae budu vděčná
Jinak nvm co psát, já se nudila taks em pstě musela něco napsat...
Čuss!
Btw: (ne)aktuální událost je, že už su officiálně (neřešte) usmířená s Katkou../já vím su hrozná/

0.2 | Chall

3. května 2008 v 16:17 | CooKi
Tákže sem se rozhodla, že udělám takovou soutěž.
Úkol nebude jednoduchý, ale pro někoho to možná bude hračka.Tehle úkol má bžt ale spíš pro pobavení.
Takže co to teda bude? Musíte vymyslet nějaký příběh na téma: Jak se slunéčko sedmitečné vydalo na pluto.
Jo já vím, je to krapec divný, ale co :D No jako vlastně sem to nevymyslela já, ale nvm jak na to ti dotyční přišli
PŘIHLÁŠKA
Jméno/Nick:
Web:
Kolik ti je: nepovinný
Email:
Příběhy mi posílejte na email loony.anet@email.cz
Nvm jestli se někdo přihlásí, ale doufám že jo. Mělo by se přihlásit jako min.3lidi, ale chtělo by to asi 5lidí.
Sice pochybuju, že to někdo udělá, ale aspoň to zkouším... :) Tak se dejte do toho :D

NewS

3. května 2008 v 13:26 | CooKi
Páč se mi nechce psát článek, inspirovala jsem se od Jahů <3 :D :D (jo a ten první bod je taky tak trochu sejne - srry Andy)
Image Hosted by ImageShack.us
Obrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/B1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Koukali jste na Spy kids? Bezvadnej filmík..
Obrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/B1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Trochu u nás kapalo, taky hřmělo.. Asi bude bouřka :(
Obrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/B1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Dneska sem si poklidila pokoj.. Zázrak :D
Obrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/B1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Víte jaký to je, když ste na procházce se psem, začne pršet a pes vám uteče, musíte ho honit a jak dojdete dom přestane pršet? Ne? Já to už to vím.. :D :/
Obrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/B1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. N
ějak se nám po**ali spolužáci :-/
Obrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/B1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Za 1,8 měsíce jedu na tábor! :)
Obrázek “http://www.minipixels.blogger.com.br/B1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Hlasujte pro mě TADY!! Díky moc.. <3

ééé..co třeba: Ahoooj!! :D

2. května 2008 v 16:05 | CooKi |  Píšu a píšu
Čawec!
No dneska ve škole to nebyla zase tak extra hroznýho, ale taky ne nic extra dobrýho.. No ředitek za nama o přestváce přišel a na Magdu: Můj synovec říkal, že si mu říkala že se ti do školy nechce, je to pravda? Magda: No jo no, mě se nechtělo stávat a říďa: no tak to se ti ale určitě do školy chtělo a já: No já sem úplně radostí skákala do strropu, že můžu jít do školy a napsat si písemku :D :D A pak jak odešela tak sem ještě dodala a dostat z ní 5 :D No jako s ním je někdy prdel.. No to byla zrovna ájina, tak sme byli rozdělení a ptže chyběla Domča, která nosí třídnicu, tak sem si vyžebrala od učitela že ju zanesu, škoda jen že byly hnedka ve vedlejší třídě :D :D :/ No a přitom sem potkala řídě a on zase: Tak si ale teda ráda, že si šla do školy, ne? A já takový no, jo no :D No ale jinak z té ájiny z toho testu asi dostanu 3 no, ono 1.strana byla hoodně lehká, ale ta druhá byla zase hooodně těžká... No jinak good, stihla sem první bus.. A ráno byl skoro prázdej.. :) Aspoň nějaká výhoda..
No nic já půjdu ven se psem dokud je hezky :)
Čuss!
Hlasujte pro mě pls

!!TADY!!
Díky :)


Prosíííííím

1. května 2008 v 16:23 | CooKi
Hey lidi, prosíím hlásněte pro mě TADY!!! Samo, že jen pokud se vám můj banner líbí, že jo :D
Budu vám moc a moc a moc vděčná! Já vím že to nevyhraju :( Ale co.. Aspoň to zkusím.. Byla bych ale aji ráda, ptže ta mp4 je docela doost lákavá.. :) Jako já vás nenutím, pokud se vám nelíbí tak nemusíte no.. Ale tak pokud se vám tam třeba nelíbí žádnej tak můžete hlásnout pro mě :D :D Né, jako já vím že ten můj není vůbec nic extra a vůbec su šťastná že sem se dostala do té 15ky, ptže jako z 600 bannerů je to good teda :)
No já vám pak udělám třeba cenku pokud budete chtít! :) Nebo něco jinýho co budete chtít.. !
No, vím že nebudu ani pátá, ale prosíííííííííííííííííííííííííííííííím moc, hlásnite :)
Díky moc, všem co pro mě hlásli nebo hlásnou! <3
2.5. 15:06 UPDATE:
Přihlásila jsem se zase doo soutěže: LinK
Nudila jsem se no :) Vím že to nevyhraje, ale co no... :D
Btw: Pořád můžete hlasovat TADY :D :D Dííííky